Pozastavení činnosti od 9.12.2019


Výživový plán - jídelníček

Jídelníček je variabilní,obsahuje několik variant ke každému chodu. Vy sami si vyberete co budete jíst. Jídelníček je složen z 5 jídel denně. Obsahuje sladké i slané varianty. V jídelníčku jsou gramáže potravin, které jsou vypočítány přímo Vám na míru dle údajů, které vyplníte ve Vstupním formuláři níže. Součástí jsou i recepty. 

Nesestavuji jídelníčky se zdravotním omezením týkající se výživy nebo širšího omezení potravin (lepek, laktóza, diabetes, vegetariánství, veganství, low carb apod.). Drobná omezení nejsou problém (zelenina, ovoce, ořechy apod.).

Jídelníček Vás naučí jak správně jíst, jak má jídlo na talíři vypadat a jak si jej správně poskládat. Součástí jídelníčku jsou skripta o zdravém životním stylu, pitném režimu, sportovní doporučení, nákupní tahák  a již zmíněné recepty.

V ceně jídelníčku máte moji 3 měsíční online podporu, můžete se mě ptát na věci, které Vás ohledně stravy a zdravého životního stylu zajímají. 

K sestavení jídelníčku potřebuji buď výstup Vašeho měření z nějakého tělesného analyzátoru (InBody, Tanita, ...) nebo Vaše fotografie ve spodním prádle (ze předu a z boku). Fotografie mohou být bez obličeje, mají pouze informativní charakter pro stanovení hodnoty podkožního tuku. Fotografie nebudou sdíleny ani zveřejněny. Soubory nahrajete níže ve Vstupním formuláři. 

Informace o platbě


Po vyplnění Vstupního formuláře zašlete částku 1100 Kč (bez vstupní analýzy těla) nebo 1200 Kč (se vstupní analýzou těla) na účet č. 2001474565/2010

Jakmile platba dorazí, kontaktuji Vás a dám termín odeslání jídelníčku (cca do 14 dní). Pokud je účet na jiné jméno, než to pod kterým spolu komunikujeme, tak prosím o jeho uvedení do zprávy pro příjemce nebo do poznámky. 

Děkuji Lenka


VSTUPNÍ FORMULÁŘ ONLINE