Reference

Š.K.

Má slova:

Leňču znám docela dlouho, a za poslední 2 roky ji obdivuji, co vše dokázala sama!!! To co píše jako úvod na svých stránkách je naprostá pravda! V člověku se to musí zlomit a v hlavě si to srovnat. Nejdříve jsem se styděla ji vůbec oslovit a veřejně si přiznat, že jsem ,,tučná", ale už mě přestalo bavit si neustále kupovat větší a větší věci a ty menší přesouvat do vyššího patra, tzv. na později, co kdybych zhubla, děláme to skoro všechny. Navíc mám dceru, s kterou chci chodit na koupaliště, aby se nemusela stydět za svou maminku. Tak se to jednou v té mé hlavě zlomilo a naštvala jsem se sama na sebe. Lenča mi po úvodní konzultaci dala dotazník, kam jsem si psala vše co sním a vypiji, sama jsem byla překvapená, co jsem schopná do sebe dostat... Poté vše vyhodnotila a vypracovala mi jídelníček na míru, musím říct, že prvotní nákup byl větší, protože většinu věci jsem doma neměla, jako mandle, kuskus, bulgur, kvalitní maso, šunku a bílé jogurty. Prvních 14 dní bylo trošku náročnější, udělat si systém, znám vážení a hlavně si všechno jídlo nachystat klidně i do krabiček :) Pak se z toho stala už rutina a jídelníček znám z paměti. Člověk si může kombinovat různá jídla, jen hlídat správné gramáže, spoustu zeleniny a dodržovat pitný režim. Zhruba po měsíci nastala neuvěřitelná změna! Jak na centimetrech, tak nejvíc v hlavě :) Hned jsem se cítila líp, začala jsem i sportovat, jako běh a cvičení s vlastní váhou. Člověk si na sebe musí najít hodinku denně, i přesto, že je pracovně vytížený. Jsem moc ráda, že jsem překonala stud a oslovila Leňulku, je to můj anděl strážný :) Po cca půl roce, už si dám i nějakou laskominku, i vínečko, ale už se NIKDY nechci dívat do zrcadla a stydět se, za to jak vypadám...

Pro Vás, které váháte a bojíte se, VY musíte vědět, co od života chcete.... žít doma a být zavřená, nikam nechodit, protože se do pěkných věcí nevlezete, nebo být zdravá a aktivně prožít svůj život... TAK TO UDĚLEJTE!!! 


R.K.

Leničku jsem poznala díky své sestře,která s ní začala hubnout. Sestře jsem moc fandila a když jsem viděla ten brutální výsledek po pár mĕsících jejich spolupráce,tak jsem si prostě řekla,že do toho chci jít taky. Nikdy jsem nebyla ten typ človĕka, který by byl od přírody schlank a celý život s váhou bojovala. Držela jsem spoustu diet,na chvíli se mi podařilo zhubnout,ale za pár mĕsíců byly kila zpět a tak jsem se hecla a oslovila Lenču. Ta si mě pěkně vzala pod křídla a dneska jsem moc ráda,že jsem to udělala. Ona mĕ naučila jak opravdu zmĕnit životní styl a sice ze začátku mi zabralo víc času naučit se vážit všechny potraviny a naučit se hlavnĕ kupovat ty správné. Ale dnes po pár mĕsících už je to pro mĕ automatické,že místo po normálnim rohlíku sáhnu po žitném. První nákup byl větší a stál trošku víc,ale celkově určitě utratím míň penĕz za nákupy. A ještĕ aspoň pro mĕ jedna z hlavních věcí proč jsem si Lenču vybrala je ta,že si tím sama prošla. A ona sama ví,jaký to je. Mám v hlavě vĕtu z naší první konzultace,že všichni jsme jen lidi,a když někdy zhřeším,tak mi určitě neutrhne hlavu,ale prostě jedem dál...A já s ní dál určitě jet chci!! Takže holky Leničku bych vám určitě doporučila protože mnĕ změnila život tím,že se cítím o mnoho líp s tĕma kilama dolů a je super jít do obchodu a místo velikosti L,XL sahat po S,M. Díky moc Leni.